WITRAŻ BIAŁYSTOK

WITRAŻ BIAŁYSTOK

Postprzez w.a75 » Pn gru 19, 2005 10:19 pm

Czy ktoś współpracuje z tą firmą? Jak tam terminy, jakość, obsługa...
w.a75
Małomówny
Małomówny

.

reklama oknoAd

Postprzez Prezes » Pn gru 19, 2005 10:40 pm

stary ,po prostu daj sobie luz.
Prezes
Małomówny
Małomówny

Postprzez w.a75 » Cz gru 22, 2005 10:21 pm

Chwalą się, że robią 600 okien dziennie a tu jedna odpowiedż.
To kto te okna od nich kupuje?
Oferte przedstawili niezłą, ale mam już dosyć dobrych cen bo póżniej to drogo kosztuje jak trzeba dać klientowi rabat
Z Nowym Rokiem chciałbym wprowadzić coś nowego do oferty a Veka ma niezłą markę ( MAŁYSZ JESZCZE COŚ SKOCZY)
POMOCY!!!
Chyba, że macie jakąś dobra firmą z którą można coś pohandlować???
w.a75
Małomówny
Małomówny

Re: WITRAŻ BIAŁYSTOK

Postprzez Mondeo » Pt paź 24, 2008 11:36 am

Czy ktoś z Was współpracuje z Witrażem? Ostatnie wpisy są sprzed wieków.
Jak to teraz z nimi jest? Poprawiło się?
Proszę o opinie.
Mondeo
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez perfektaokna » Pt paź 24, 2008 2:25 pm

mój znajomy handlował z nimi sprzedał może 20 okien i dał sobie siana dlaczego jakość nie równa się cena więcej problemów z tego co mówił przynajmniej nie wiem jak w praktyce opieram się na opinii znajomego faktem jest że kiedyś dostałem ofertę od nich ale jakoś na tym się skończyło
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista

Postprzez cezex » Wt gru 02, 2008 3:33 pm

Witam, współpracuję z WITRAŻEM od 4 lat, jest to mój główny, a ściślej rzecz ujmując jedyny dostawca okien. Mają krótkie terminy realizacji, jakość okien zadowalająca, dysponują własnym super sprawnie działającym serwisem, z którego nie korzystam często.
Po 4 latach współpracy nie mam zastrzeżeń pod adresem WITRAŻA. W miedzy czasie próbowałem posiłkować się oknami od innych dostawców, ale od dłuższego czasu kupuję tylko od WITRAŻA.
Pozdrawiam
cezex
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez finlandia » Wt gru 02, 2008 6:35 pm

Cezex, żebym nie miał kolegi sprzedającego Witraża to uznałbym Cię za podstawionego ;) ale faktycznie i on tak Witraż chwalił. Niestety - Witraż jest dla tegoż kolegi oknem z "wyższej półki" i na ogół widzę że sprzedaje tych, co mają taniej.. poza Doboroplastem ;-)
a tak poza taym Witraż robi okna drewniane. Widział ktoś to na żywo?
finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista

Postprzez kartmos » Wt gru 02, 2008 9:59 pm

Miałem okazję widzieć linie produkcyjną planują robi wrażenie maja produkować 300 okien dziennie .
Ta inwestycja na nową produkcję jest złym czasem na dokonywanie takich wyzwań , życzę jak najlepiej firmie..
kartmos
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez finlandia » Śr gru 03, 2008 11:05 am

Właśnie.. mieć techniczne możliwości a faktyczne zapotrzebowanie to dwa inne światy..
finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista

Postprzez SIVY-BSK » Śr gru 03, 2008 4:51 pm

Dokładnie.. sztuką jest sprzedać z nie wyprodukować, a czasy akurat zbliżają się nieciekawe. Jedynie ceną mogą skusić klienta bo chyba niczym więcej.
Pozdrawiam
SIVY-BSK
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez afi » Wt kwi 14, 2009 8:34 pm

Nie wiem skąd wzięliście informacje o tych 300 oknach. Tak na prawdę, żeby tyle robić, to trzeba mieć drugie tyle maszyn i 4 razy tyle na około hali (rozładunki, załadunki itp.)
Tak na prawdę to da się tam zrobić ok. 150 do 200 okien na dobę (zależy jakich i jak długie serie kolorystyczne).
A okna rzeczywiście są robione. Może na razie nie 150-200. Ale najtrudniejsze są początki.
Pozdrawiam wszystkich.
afi
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez Magic353 » Śr kwi 15, 2009 1:15 pm

Jako montażysta miałem okazję montować 2 lata wstecz ich okna na Vece 3k,jakość na 3+. Ok.1.5 miesiąca wstecz napisałem maila do Witraża poprzez ich kontakt na stronie WWW z prośbą o wizytę przedstawiciela,gdzie chwalą się że w przeciągu 3 dni roboczych ktoś się skontaktuje i do dziś echo.
Wszystko jest względne i zależy od punktu widzenia i siedzenia.
Magic353
Profesjonalista
Profesjonalista

Postprzez Bella77 » Pn wrz 13, 2010 8:02 am

Witam

19 lipca 2010 roku zamówiłam okna z kolorem wew. i dostałam informacje, że okna będą wciągu 6tygodni. Dziś mija 9 tydzień a okien jak nie było tak nie ma.
Sami wyciągnijcie wnioski dotyczące profesjonalizmu firmy Witraż.
Bella77
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez studentka84 » Pn lis 29, 2010 11:20 am

OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM witraz Białystok...negatywów wymieniac mogę mnóstwo, okna bardzo słabej jakości (zdanie moje i moich sąsiadów), gdybym miala wybierać jeszcze raz tą firmę zastanowilabym sie kilka razy. Dzwoniąc z reklamacja pani grzecznie mówi ze oddzwoni, a telefon jak milczał tak milczy. po tygodniu gdy dzwonie jeszcze raz i prosze pania to słysze- że do jednego klienta w tej dzielnicy nie oplaca się jej wysyłać fachowców i musze poczekac jeszcze az sie nas uzbiera troche, a jak mi sie nie podoba to sobie moge do szefa zadzwonic bo jej nic do tego i ,,grzecznie" się rozłączyła.. dodam tylko ze okna użytkuje 3 miesiące a na reklamacji już 2 razy panowie przyjeżdzali (oczywiście po dzwonieniu przez tydzień każdego dnia). ZIMA DAJE O SOBIE ZNAĆ A ja musze czekać ąz kiku sasiadów tez zglosi awarie..PARODIA
studentka84
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez jack1900 » Pn lis 29, 2010 12:10 pm

I po raz kolejny potwierdza się : CCC - cena czyni cuda, ile jeszcze trzeba uświadamiać, że nie wszystkie okna są takie same, i tylko cena je różni.
Świadomość klienta o kupowanych okna przeważnie kończy się na cenie, gdzie i przez kogo okno jest wyprodukowane jest mało istotne.
Pozdrawiam
Ps. Też kiedyś próbowałem współpracować z firmą Witraż ale jakość ich okien była tragiczna, a na serwis przyjeżdżał przedstawiciel handlowy ( w tym miejscu pozdrawiam Andrzeja B. ) który nie był w stanie nic naprawić, bo takiego bubla nikt by nie naprawił.
jack1900
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez dubik77 » So gru 25, 2010 9:08 pm

O działniu firmy Witraż pisałem do redakcji portalu Oknonet, jednak na łamach tego poczytnego portalu pisze się tylko o pozytywnych sprawach związanych z firmami z branży ... i temat skandalicznej jakości produktu zarówno pcv i drewno nie spotkał się z zainteresowaniem Redaktora.
Powyżej Koledzy opisujecie słowami swoje opinie o działniu firmy, ja umieszcze pare fotek z jednej z ostatnich dostaw, na marginesie okna robione pare tygodni dłuzej niż w zamowieniu.
08 (1).jpg
09 (1).jpg
01 (1).jpg

Uwieżcie mi ze zadko które zamowienie wolne było od wad. Najśmieszniejsze były okna w których część miała listwy okragłe a część kanaciaste. Ostatnimi czasy okna drewniane zlecone do produkcji w 5 tygodni przychodziły najwcześniej po 8 - 9 tygodniach. Naprawdę szkoda Waszych nerwów na współpracę z wymienioną firmę.
dubik77
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez Andrzej Parzonka » N gru 26, 2010 12:02 pm

Ciekawe
Czy dubiku drogi wiesz, że właśnie na łamach tego poczytnego piszącego tylko o pozytywnych stronach jak to uznałeś portalu napisałeś o czymś czego niby my nie chcieliśmy się podjąć?
Po drugie proszę o informację do kogo wysyłałeś, takową informację, bo do mnie ona na pewno nie dotarła, więc chyba sam za bardzo też nie chciałeś do nas dotrzeć.

Jak widzisz temat zostaje, więc przed tematem się wcale nie bronimy.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź może być bezpośrednio do mnie
andrzej.p@oknonet.pl
507 029 853
http://www.oknonet.pl
Wydawca Raportu Lista 1000 - http://www.lista1000.pl
Wydawca branżowego magazynu WindoorExpert - http://www.windoorexpert.pl
Andrzej Parzonka
Site Admin
Site Admin

Postprzez stad71 » Pt kwi 13, 2012 8:48 pm

Spotkałem się z oknami firmy Witraż opartych o profil Aluplast. Bardzo słaba jakość, kilka razy byli serwisanci -wady powtarzają się cyklicznie. Chodzi o szczelneść , a raczej jej brak. Przy montażu wystąpiły braki w postaci odkształcających się uszczelek prawie w każdej sztuce, wada zosta usunięta. Po ok roku uzytkowania niesamowicie przez nie wieje, skrzydła się odkształcają. Posiedziałem na kanapie w odległości ok 2 m od okna przez godzinę, normalnie mnie przewiało mimo tego iz grzejnik był włączony. Z taką opinią spotkałem się już wcześniej, jak widać nic to ich nie nauczyło i klepią dalej lipę.
stad71
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez MarekGac » Śr kwi 18, 2012 10:10 pm

stad71 zastanawia mnie jedna rzecz. Jak to mozliwe, że przyjezdzali do ciebie serwisanci kilkukrotnie i dalej masz ten sam problem. Czyli po pierwszej wizycie nie poprawili ci uszczelek? Do tego odkształecenia okien? To albo cie nie bylo przy serwisie, albo cie to nie obchodzilo, jak musieli przyjezdzac az kilka razy. Pamietaj rowniez, ze okna to jedno, a montaz to drugie. Być moze firma montazowa spieprzy** ci wstawienie okien. Dali za malo pianki pod oknem, i ci wieje ... Bardzo ciekawa historia. Wyczuwam tutaj firme konkurencyjna, ktora probuje zachowac się nie fair...
Wspolpracuje z firma Witraz od ponad 5 lat. A sprzedaje okna od 2001 roku. Nie mam zadnych problemow z ta firma. Dostawy na czas - w pelnym sezonie zdarza sie kilkudniowe opoznienie, przy specjalnym zamowieniu. Ale to jest zrozumiale. Jeżeli chodzi o jakośc, to jest na bardzo wysokim poziomie. Nie mam zadnych zastrzezen. Moi klienci sa zadowoleni. Oczywiście zdarzają się jakieś reklamacje, ale to sa drobne sprawy, jak to w każdej firmie produkcyjnej. Zycze wszystkim dilerom, aby mieli tylko takie problemy.
Polecam firme Witraz.
Marek
MarekGac
Czytelnik
Czytelnik

Postprzez slawista » Cz mar 13, 2014 7:45 pm

]Przestrzegam wszystkich przed oknami produkowanymi przez fabrykę okien WITRAŻ. Zakupiłem takowe w firmie TERMALUX i niestety okazały się być jednym wielkim bublem. Krzywe freski sprawiają, że okna wyglądają jakby były wycinane przez ślepych praktykantów. Zarówno producent i sprzedawca umywają ręce i twierdzą, że jest ok. Omijajcie ich z daleka
slawista
Czytelnik
Czytelnik

Powrót do Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki