OKNA DREWNIANE WYBÓR

leos
Czytelnik
Czytelnik

OKNA DREWNIANE WYBÓR

Post autor: leos » czw cze 11, 2009 5:38 pm

Wiele jest tu postów na temat okien Pcv w związku z tym poszę o podpowiedzi na którego producenta okien postawić Pozbud , Urzędowski , Adpol , Sokółka , Dziadek chodzi mi o otwarcie salonu okien jak u nich z jakością , ofertą handlową i wpółpracą fajnie jak bedzię jakieś uzasadnienie odpowiedzi .

oknoAD

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: OKNA DREWNIANE WYBÓR

Post autor: perfektaokna » sob cze 13, 2009 9:25 am

Sokółka odpada wymieniałem 3 letnie drewniane na nowe pcv
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

sokółka
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: sokółka » pn cze 15, 2009 1:03 pm

Wypowiedzi konkurenta komentować nie będę bo uprawianie takiego czarnego pr-u jest poniżej krytyki.
Zainteresowanego Pana zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy. W każdym regionie kraju mamy przedstawiciela, który może Pana odwiedzić i szczegółowo przedstawić warunki współpracy. Może Pan znaleźć numer do odpowiedniego reprezentanta Sokółki na stronie http://www.sokolkasa.pl/?lang=pl&page=34 lub dzwoniąc na bezpłatną infolinię 0 800 122 822. Serdecznie zapraszam i życzę udanego startu z nowym salonem.

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » czw cze 18, 2009 11:54 am

Perfect, może wymieniałeś bo źle trafiłeś? np. Twoje okna przeleżały u kogoś na magazynie kilka lat i jako towar wyprzedawny kupil je deweloper?
A poważniej - Sokółka ma wg mnie ma jeden problem - przeszłość stolbudowską - co przez wielu źle nastawionych do drewna ludzi jest pretekstem by powiedziec - "drewno? nie dziękuję, mam takie które po 5 latach trzeba wymieniać".
I nikt nie chce słuchać, że może miał najtańszy standard, że teraz są dostępne także dobre okna itp.
Skółka ma jedną najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce - to jest z kolei jej wielki atut.

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » czw cze 18, 2009 3:51 pm

Zgodzę się z finlandią jednak nie zmieni to faktu że to okno które wymieniłem było naprawdę kiepskiej jakości Sorry Panie z Sokółki ale ja od pana okien nie kupię.
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

SIVY-BSK
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: SIVY-BSK » pt cze 19, 2009 2:23 pm

..no tak ale z Zambrowa to na pewno :)
Pozdrawiam

oknoAD

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » sob cze 20, 2009 8:26 am

Panie sivy - bsk z tym Zambrowem pijesz Pan do mnie????? Tak jak są klienci zadowoleni z d... tak i są klienci zadowoleni z sokółki. Pan Panie Sivy należy do tych drugich.
Jeśli mogę bo Pan pytał kiedyś coś Panu z drewna polecić to HUMDREX Nowe Miasto Lubawskie. Robią naprawdę solidne i ładne okna drewniane. Nie są może tani ale okno drewniane wcale nie musi być tanie aby go sprzedać i dobrze zareklamować. Tu jest właśnie różnica pomiędzy drewnem a pcv. Pcv to tanizna i duża konkurencja, a drewno no cóż ...... sam sobie odpowiedz jeśli go sprzedajesz. Druga sprawa jak sądzę czytając pana posty to nie szuka Pan ceny tylko produktu no chyba że się mylę.

Pozdrawiam

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » sob cze 20, 2009 10:06 am

Humdrex? To taka firma jeszcze istnieje? Wydawało mi się że parę lat temu widziałem wizytówkę HUMDREW...
A czy przypadkiem nie przejął ich Tras? Tfu, a moze Intur? Kurczę, pogubilem się w tej karuzeli firm.

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » sob cze 20, 2009 10:16 am

istnieje i mają się podobno nieźle nie wiem kto tam teraz jest szeryfem ale mój dobry znajmy bierze u nich sporo

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » sob cze 20, 2009 11:32 am

Ok, widzę że istnieją i są w grupie TRION (czyli TRAS + INTUR) a to firma która się bez przerwy przeistacza w kwestiach formalnych- stąd zamęt w mojej świadomości.

ich serwis działa, ale strona partnerzy handlowi - "w przygotowaniu"
Szczerze? Mając do wyboru wyłącznie Humdrex - Sokółka wybrałbym tą drugą - ma lepszą markę i szerszą ofertę - przy odpowiednim nakierunkowaniu łatwiej byłoby się wypromować.
Chociaż piszę to teoretycznie, bo uważam że moj typ (Urzędowski) ma i tak atrakcyjniejszą ofertę.

kubuś
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kubuś » ndz cze 21, 2009 10:19 am

Dlaczego nie Dziadek ,lepsze jakościowo od Humdrexu

Awatar użytkownika
POGROMCA OSZUSTÓW
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: POGROMCA OSZUSTÓW » ndz cze 21, 2009 9:03 pm

A jak się przedstawiają ceny typowego O34 z sosny, softline-68 w tych firmach? Tylko bez PROMOCJI. Jestem ciekaw w jakich cenach można kupić drewno bo zamierzam coś wprowadzić do oferty. Dzięki za info.
ZNAJĄCY TEMATY Z BRANŻY OKIENNEJ

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » pn cze 22, 2009 10:56 am

Ceny?
To chyba Urzędowski Was wszystkich zaskoczy w swojej promocji:
okno 034 RU+RU kosztuje 1330zł netto
Cena w PROMOCJI -10 %, dodatkowo w tej cenie jest nie okno dj 68 a GALUX (dj88mm), który do tej pory kosztował 15% więcej.
Jak dla mnie bezkonkurencyjna oferta, a i tak jak mam klientów to raczej na te pozapromocyjne standardy :D !

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”