Sklep pneumatyczny dla przemysłu okiennego

PNEUMAT
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 18, 2013 2:23 pm

Sklep pneumatyczny dla przemysłu okiennego

Post autor: PNEUMAT » czw kwie 18, 2013 3:32 pm

Zaopatrujemy różne gałęzie przemysłowe w profesjonalny sprzęt pneumatyczny z elementami hydrauliki, automatyki i próżni. Prowadzimy produkcję siłowników pneumatycznych i sprężyn gazowych oraz świadczymy różnorodne usługi. Oferujemy m.in.:
- napędy siłowe tj. silowniki pneumatyczne, sterowane elektrycznie, beztłoczyskowe czy też sprężyny – amortyzatory gazowe pchające i ciągnące. Jako producent teleskopów gazowych oferujemy korzystne ceny i zróżnicowane modele !
- maszyny i urządzenia pneumatyczne jak manometry, zbiorniki ciśnienia, osuszacze czy sprężarki powietrza tłokowe, śrubowe, mobilne jak i spiralne.
- węże przemysłowe transportowe i odciągowe tj. przewody przemysłowe do wody, betonu, substancji chemicznych, powietrza czy też zwijarki i końcówki do węży
- narzędzia warsztatowe, przemysłowe i montażowe takie jak wiertarki, szlifierki i młotki pneumatyczne, nitownice i gwintownice, wkrętarki, narzędzia akumulatorowe czy akcesoria do narzędzi
- asortyment próżniowy tj. przyssawki, dmuchawy czy pompy próżniowe
- armaturę przemysłową w tym złączki hydrauliczne, szybkozłączki i złącza pneumatyczne, czwórniki zawory i elektrozawory, także kulowe, sterowane elektrycznie, do powietrza, wody itp.
- usługi serwisowe sprzętu pneumatycznego tj. maszyn, narzędzi i urządzeń, projekty instalacji sprężonego powietrza, wynajmu sprężarek czy specjalistyczne takie jak wzorcowanie manometrów.

Zapraszamy do kontaktu !

oknoAD


Odpowiedz

Wróć do „Sprzedam maszyny, sprzęt, akcesoria, itp.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości