Okna na raty

jerzyks
Czytelnik
Czytelnik

Okna na raty

Post autor: jerzyks » czw lis 17, 2016 9:24 am

Wiele firm oferuje również możliwość skorzystania z możliwości zakupu okien oraz usługi wstawienia na raty.
Zastanawiam się tylko, jak to wygląda w praktyce? Chodzi o koszta takich rat?

oknoAD

emts
Czytelnik
Czytelnik

Re: Okna na raty

Post autor: emts » czw lis 17, 2016 10:41 am

Jest taka opcja. Jendak nie w każdej firmie. Często okazuje sie,ze firma, która daje możliwość kupna okien na raty wrzuca sobie koszta tych rat w koszt produktu Oraz ,że ich oferta jest droga. Tak wiec nie patrz się jedynie na to. Weź pod uwagę oferty wszystkich firm sprzedających okna. I ewentualnie potem pożyczkę ratalną.

Są firmy, ktore mają korzystne oferty na takie pożyczki.

tel
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tel » śr gru 28, 2016 9:24 am

Jest taka mozliwość. Wszystko zależy od tego w jakiej firmie bierzesz raty .Czy jest to bank czy firma pozabankowa. Wbrew pozorom nie ma sie co obawiać tak bardzo firm pozabanowych ponieważ w wielu sytuacjach potrafią oferować oprocentowanie korzystniejsze niż nawet banki ( przetestowane na własnej skórze....).

Powinieneś jednak dokładnie przestudiować oferte danej firmy zanim sie na nią zdecydujesz.

emts
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: emts » pn sty 02, 2017 1:49 pm

No fakt, nawet tutaj o tym piszą: http://www.parkiet.com/artykul/1493361.html

maksiu432
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: maksiu432 » wt sty 17, 2017 2:48 pm

Szczerze to nie jestem fanem branie czegokolwiek na raty to nigdy nie wiadomo co z tego wyniknie. Ale w sumie jeśli trzeba to trzeba.

Hannah
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Hannah » wt sty 24, 2017 11:05 am

Wiadomo, że lepiej kupić za gotówkę i nie bawić się w raty. Ale właśnie czasami się nie da inaczej. Jeżeli brakuje nam trochę to może warto skorzystać z chwilówki, bo teraz bardzo często można wziąć taka bez dodatkowych opłat. Tel ja też spotkałam się z tym, że pozyczki na raty w firmie były na lepszych warunkach niż w banku i cały proces uzyskania gotówki trwał o wiele krócej. Ja to tylko zwracam uwagę zawsze na to https://loando.pl/wpis/jak-zaciagac-poz ... inansowych Często ludzie nie myślą wnioskując o pożyczkę, jaka kwota jest im tak naprawdę potrzebna, przez co później mają problemy ze spłatą.

oknoAD

Izka123
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Izka123 » czw mar 16, 2017 11:17 am

Wiadomo, że najlepiej kupić za gotówkę, ale czasami się nie da. Nie ma się co oszukiwać, ludzie w Polsce borykają się ze średnimi płacami przez co, taka wymiana okien może być dla nich finansowym wyzwaniem. Myślę, że przede wszystkim należy zorientować się co dana firma proponuje. Tu masz do wyboru kilka opcji – raty w firmie zajmującej się oknami, https://pozyczkaok.pl/podstawowe-roznic ... -kredytem/ . Moim zdaniem powinieneś wziąć pod uwagę dwie pierwsze opcje. Po pierwsze jak zobowiązanie rozkłada firma z oknami, po drugie pożyczki na raty przez internet. Taką pozyczkę dostaniesz o wiele szybciej niż w banku, poza tym możesz wnioskować o nią nie wychodząc z domu. A jeśli chodzi o koszty to najlepiej porównać co bardziej Ci się opłaca, gdzie dana pożyczka na raty. W sumie i tu i tu rozłożysz sobie zobowiązanie na odpowiednią ilość miesięcy, żeby nie mieć problemów ze spłatą. Ja brałam taką pozyczkę przez internet tylko że chwilówkę. Dla mnie była to dobra opcja, bo skorzystałam z tej darmowej, czyli bez dodatkowych opłat. Zaś pieniądze oddałam w terminie, więc nie miałam żadnych nieprzyjemności z tytuły pożyczki.

Odpowiedz

Wróć do „Sprzedam stolarkę, montaż - Oferty Firm”