Kupię DOBRE OKNA

zainteresowany09
Czytelnik
Czytelnik

Kupię DOBRE OKNA

Post autor: zainteresowany09 » pn kwie 06, 2009 10:38 pm

Szanowni Państwo
szukam dobrego producenta okien z nowego sącza lub okolic....interesuje mnie dobry produkt w terminie i bez wiekszych problemow technicznych...
dzieki za dobre wskazowki

oknoAD

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: DOBRE OKNA

Post autor: Bartłomiej Zegadło » wt kwie 07, 2009 9:11 am

DAKO. Dobry i doświadczony producent.

zainteresowany09
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: zainteresowany09 » wt kwie 07, 2009 9:41 am

dzieki wielki
znalazłem jeszcze BOGDAŃSKI,VIOLIN- czy ktos ich zna???

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » wt kwie 07, 2009 9:47 am

violin produkuje na profilu z dobroplastu więc nawet sobie tyłka nie zawracaj jakość maja podobno w porządku ale sam profil mówi sam przez się. Bogdańskiego nie znam więc się nie wypowiadam
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

zainteresowany09
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: zainteresowany09 » wt kwie 07, 2009 10:21 am

hehe dzieki wielkie jeszcze raz
wole nie ryzykowac z tym "jakosc podobno..." :lol: juz to przerabialem,chociaz przeczytalem ze ten VIOLIN to Tygrys okien krakowskich a jak pytalem to malo kto o nich wie ,Dako hmmm ... :roll:

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » wt kwie 07, 2009 10:31 am

Violin faktycznie ma siedzibę w Krakowie a produkcję gdzieś w Nowym Sączu, ale czy jest tygrysem okien Krakowskich to bym się zastanawiał, bo w Krakowie to raczej oknoplast jest tym jak to nazwałeś tygrysem :lol:
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

oknoAD

zainteresowany09
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: zainteresowany09 » wt kwie 07, 2009 11:06 am

:D ciekawe kto taki tytuł wymyslił - jak przeczytalem artykuł , mysle wow to jakas potezna firma ...pytam znajomych a oni ze pierwsze słysza podali mi okno-pol,okno-plast ze to duze,znane firmy :P wiec tylko zyczyc Violin te sily tygrysa

Awatar użytkownika
krakus
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: krakus » wt kwie 07, 2009 12:34 pm

jeśli wierzyć reklamie ,Violin realizuje dostawy w ciagu jednego tygodnia , jak wytłumaczyć taki ekspres? chyba że maja swoją szklarnie a na placu zalegaja wszystkie kolory profili :? jednak obstawał bym za sprawdzonymi firmami okno-plast ; okno-pol czy jezierski gdzie terminy są dotrzymywane co do dnia a jakość wyrobu jest bardzo wysoka
okna są tyle warte ,ile ktoś za nie jest wstanie zapłacić.

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » wt kwie 07, 2009 12:44 pm

ten tytuł wymyślił ten sam pewnie co i budowlaną markę roku, gazelę biznesu i inne takie tam zbieranie wyróżnień podobnie jak znaczków po pewnym czasie zamienia się w hobby więc nie ma się co dziwić że niektórzy za wszelką cenę chcą mieć na półeczce coś czym mogą się pochwalić, no cóż tak jest natura ludzka :lol:

zainteresowany09
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: zainteresowany09 » wt kwie 07, 2009 1:17 pm

hmm tylko na jak długo wystarcza im tytuły jak zamowien nie bedzie, z tego co sie dowiedzialem to ten VIOLIN to dawny Snakes , ktory chyba juz 3 raz zmienia profil (daje do myslenia)oj pani dyrektor chyba nie zastanowila sie na tytułem swojego wywiadu....okna w tydzien ludzie...pewnie wyprzedaz starych okien :D
dzieki koledzy za info o wiarygodnych producentach,zapytanko wysłalem do dako-zobaczymy ...pozdrawiam wszytkich i UWAGA NA TYGRYSY !!!

Qgiel
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Qgiel » czw kwie 09, 2009 12:50 am

A mnie dziś żona zadziwiła. Pojechała do firmy i zamówiła okno Jezierskiego do kuchni............bo ramka w szybie ładna, niebłyszcząca :-))). No i juz musze trzymać się Jezierskiego, jak pozostałe okna i balkon bedzie wymieniany. Muszę to tylko zgrać z dociepleniem, żeby nieobrobiona pianka za długo na powietrzu nie była.
A ja 11 wycen mam w teczce i łeb jak sklep od myslenia, co wybrać :-).

LIDER
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: LIDER » czw kwie 09, 2009 6:34 pm

proszę odwiedzić naszą stronę www.salplast.eu i zapoznać się jakie robimy okna .
jsteśmy w stanie zrobić pożądne okna w dobrych cenach

zainteresowany09
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: zainteresowany09 » czw kwie 09, 2009 8:52 pm

skad jestes?

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » pt kwie 10, 2009 12:57 pm

Każdy, kto się przyłoży do pracy porządnie jest w stanie zrobić porządne okno. Teraz większość fabryk i tych mniejszych fabryczek posiada do dyspozycji dobre maszyny do produkcji, lub nawet linie CNC. Pytanie jest tylko takie. Komu się chce, a kto traktuje klienta jako dojną krowę i nie zwraca uwagi, jaki produkt schodzi z produkcji. Aby tanio, z byle czego i w dużych ilościach.

adjj
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: adjj » pt kwie 10, 2009 3:51 pm

LIDER, zachęcony Twoim zaproszeniem wszedłem na wskazaną stronę i... . Przez chwilę pomyślałem, że masz na drugie imię Garbaliński. Przecież na tej stronie nie ma ani słowa o oknach jakie produkujesz oprócz tego, że wykonujesz je z Forisa 501.
Co więcej treść Twojej strony może wprowadzać w błąd ewentualnych nabywców okien, a tu się kończą żarty. Zdziwiony?
Skontaktuj się ze mną jeśli uważasz, że warto, bo mały i duży z pewnością nie są równi, ale można ich traktować z równym szacunkiem :D . Nawet trzeba, a marketing to potęga :D Tylko nie pękaj, to takie pierwsze koty za płoty na drodze do bycia gigantem, czego Tobie i Twojej firmie życzę.

Pozdrawiam

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » sob kwie 11, 2009 10:11 am

Nawet na stronie nie ma adrsu...

czyżyk 303
Małomówny
Małomówny

Post autor: czyżyk 303 » sob kwie 11, 2009 7:05 pm

LIDER pisze:proszę odwiedzić naszą stronę http://www.salplast.eu i zapoznać się jakie robimy okna .
Strona robi wrażenie.
Szczególnie montaż nr 6 bardzo profesjonalnie zamontowane okna.
A tak na marginesie słowo porządne piszemy przez RZ

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » pn kwie 13, 2009 3:59 pm

Nie róbcie sobie z kolegi żartów. tu nikt nie zwraca uwagi na gromatyę i ortografię. Jet to tragiczne, ale chyba takie czasy nastały, że wszystkim zależy tylko na przekazie, a treść i forma nie ma już znaczenia - dotarło, top dobrze, nie to kij komuś w oko. Takie czasy powalone, cóż począć.

pozdro. HEJ

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » pn kwie 13, 2009 7:54 pm

Kolego :) Popatrz dokładnie co i jak napisałeś :)
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

solidnafirma38
Ekspert
Ekspert
Kontaktowanie:

Post autor: solidnafirma38 » pt kwie 17, 2009 1:38 pm

czyżyk 303 pisze:
LIDER pisze:proszę odwiedzić naszą stronę http://www.salplast.eu i zapoznać się jakie robimy okna .
Strona robi wrażenie.
Szczególnie montaż nr 6 bardzo profesjonalnie zamontowane okna.
A tak na marginesie słowo porządne piszemy przez RZ
Ja rozumiem oszczędności na materiale , ale w tych oknach w montażu nr 6 oszczędności wynoszą 100% , do wykonania tych okien nie użyto żadnego materiału , ciekawe ile za te okna zapłacił klient ??? a na marginesie gratulacje dla handlowca który zrobił ten dilllll…. :mrgreen: :D :D :D :D :D :D :mrgreen:

Rafałkr
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Rafałkr » pn maja 18, 2009 10:30 am

BUDVAR CENTRUM,www.budvar.pl polecam u mnie ostatnio robili i są bez zarzutów. szybko sprawnie i solidnie. Dostałeś pewnie od nich ostatnią ulotką informacyją! mówią o oknach w 100% z pełnowartościowego plastiku, jako jedyni w kraju oferują takie okna. Polecam

kuba8883
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: kuba8883 » pn maja 18, 2009 10:55 am

Rafałkr........opanuj się chłopie,czyżbyś poprzednio pracował w Dobroplaście :wink: :wink: :wink: :wink: !Stosujesz te same metody :wink: :wink: :wink:

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » pn maja 18, 2009 11:30 am

Rafałkr pisze:BUDVAR CENTRUM,www.budvar.pl polecam u mnie ostatnio robili i są bez zarzutów. szybko sprawnie i solidnie. Dostałeś pewnie od nich ostatnią ulotką informacyją! mówią o oknach w 100% z pełnowartościowego plastiku, jako jedyni w kraju oferują takie okna. Polecam
Kolego, może nie będzie to cenzuralne ale z "g.... bata nie ukręcisz".
Budvar strasznie popsuł swoją markę i zapewniam że takimi postami jej nie odbuduje.
Nie wiem czy jesteś świadomy, ale każdy profil PCV posiada w sobie jakiś recyklat bo takie są wymogi !!! Ważne tylko jest co to są za "śmieci" !!!
Pozdrawiam Wojtys

Rafałkr
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Rafałkr » pn maja 18, 2009 12:01 pm

W czym się popsuli?? u mnie zrobili cały dom bez zarzutów!

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » pn maja 18, 2009 1:56 pm

Rafałkr założę się z tobą , że Budvar nie dał tobie gwarancji na brak azbestu w oknach które wstawili tobie w domku.
Zastanów się dlaczego... :lol:

Bartłomiej Zegadło
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: Bartłomiej Zegadło » wt maja 19, 2009 10:46 am

Budvar miał zacząć produkować na D.....co. Jeżeli tak jest, to nie spodziewam sę wysokiej jakości.
Tanie mięso psy jedzą.

Rafałkr
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Rafałkr » pt maja 22, 2009 8:23 am

Polecam BUDVAR Centrum SA, są solidni. To spółka giełdowa, odpowiedzialna. Mają teraz nowe plastikowe profile w 100% z pełnowartościowego pvc, czysty plastik, bedzie dzięki temu trwalszy, poza tym sprawdzałem i mają teraz świetyną cenę. polecam

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » pt maja 22, 2009 6:35 pm

Ten czysty plastik produkowany jest w Chinach?

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » pt maja 22, 2009 7:52 pm

tak z butelek po caca coli lub opakowań po zniczach tu dzież foli stretch lub reklamówkach z tesco wyczaił bym ale trudno mi się dogadać z chińczykami

Tomasz_29
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Tomasz_29 » pt maja 22, 2009 10:42 pm

Oknoplast Krakow -sklep na legnickiej za Magnolią - nie są najtańsi(można nawet powiedzie ze jedni z droższych )ale widzę na forum ze maja dobrą opinie .okna tez ładne -może ktoś korzystał z ich usług ???konkretnie z tego punktu , jeśli tak - to jak wygląda ich montaż ,tzn czy jest bez zastrzeżeń ?czy znają sie na rzeczy? bardzo proszę o opinie.

Interesująca jest tez oferta Budvar na Legnickiej za Jana Pawła - , mają nowość jakaś w ofercie okna Moder na niemieckim Profilu - podobnie od kilku miesięcy ,Pani naprawdę była konkretnie i strasznie uprzejma opowiedziała mi w szczegółach o oknach .niestety nie miała na wystawce tego okna jeszcze –tylko przekrój ,Montażystów mają podobnie dużą firmę która montuje okna od 13 lat .pokazała referencje firmy montażowej. Cenowo tańsi ok Oknoplastu jakieś 4,5 tys .

Czy ktoś z Państwa miał doczynienia w ostatnich miesiącach z któraś z tych firm ?????????
Czy mogę liczyć na jakieś rady albo opinie???

Może ktoś z Państwa zna z Wrocławia lub bliskich okolic zna jakąś Firme godna polecenia --- interesuje mnie zakup tylko w dużej stabilnej firmie bo okien mam nie mało –jest to wydatek około 50 tys .

Tomasz_29
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Tomasz_29 » pt maja 22, 2009 10:44 pm

Oknoplast Krakow -sklep na legnickiej za Magnolią - nie są najtańsi(można nawet powiedzie ze jedni z droższych )ale widzę na forum ze maja dobrą opinie .okna tez ładne -może ktoś korzystał z ich usług ???konkretnie z tego punktu , jeśli tak - to jak wygląda ich montaż ,tzn czy jest bez zastrzeżeń ?czy znają sie na rzeczy? bardzo proszę o opinie.

Interesująca jest tez oferta Budvar na Legnickiej za Jana Pawła - , mają nowość jakaś w ofercie okna Moder na niemieckim Profilu - podobnie od kilku miesięcy ,Pani naprawdę była konkretnie i strasznie uprzejma opowiedziała mi w szczegółach o oknach .niestety nie miała na wystawce tego okna jeszcze –tylko przekrój ,Montażystów mają podobnie dużą firmę która montuje okna od 13 lat .pokazała referencje firmy montażowej. Cenowo tańsi ok Oknoplastu jakieś 4,5 tys .

Czy ktoś z Państwa miał doczynienia w ostatnich miesiącach z któraś z tych firm ?????????
Czy mogę liczyć na jakieś rady albo opinie???

Może ktoś z Państwa zna z Wrocławia lub bliskich okolic zna jakąś Firme godna polecenia --- interesuje mnie zakup tylko w dużej stabilnej firmie bo okien mam nie mało –jest to wydatek około 50 tys .

bystry
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: bystry » ndz maja 24, 2009 3:41 pm

to jest właśnie polityka firmy BUDVAR otwierają swoje punkty w poblizu znanych i markowych firm okiennych , kto by pamiętał firme gdzie sie zamawiało okna ? ale napewno pamięta sie ulice gdzie sie je kupowało a cena okien BUDVARU pomoże w podjęciu decyzji . Ostatnio pojawiło sie spore zainteresowanie tą firma ,na waszym forum to juz kturyś tam post czyzby firma BUDVAR szukała pomocy w dziale reklamy I marketingu DOBROPLASTU ?. naszczeście juz nie musze kupować okien mam juz to za soba ,ale chciałbym ostrzec tych nie zdecydowanych i poradzic im żeby zaciągneli języka u swoich znajomych lub rodziny oni maja największe doświadczenia

stollux
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: stollux » pt cze 26, 2009 9:41 pm

Szanowny Panie,

Jesteśmy producentem okien z drewna. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie poparte wiedzą, jakością nowoczesnością oraz profesjonalizmem. Zajmujemy się produkcją okien z drewna a także dostawą okien PCV od producentów. Wykonujemy okna na indywidualne zamówienie pod konkretna ofertę wg. Państwa zlecenia. Oferujemy pełen zakres usług wraz z szeroką paletą kolorystyczną okien a także róznorodność elementów do stolarki. Bardzo prosimy o przesłanie wstępnej oferty na poniższy e-mail z podaniem konkretnych wymiarów okien.

Z wyrazami szacunku

Monika Paprocka

Stollux Z.P-U
ul. Sokołowskiego 2
57-320 Polanica Zdrój
stollux.biuro@hotmail.com
tel. 500381717
Producent okien i drzwi drewnianych/sosna,dab,meranti/poszukuje kooperacji,zbytu na swoje wyroby.Grzegorz Paprocki/0509663334/

niemczyk
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: niemczyk » pn gru 07, 2009 9:29 pm

ja polecam firme Budvar. hmm a jeden uzytkownik to i nawet na wielu forach wyskakuje z tym gwonem i batem hihi. ja jestem zadowolona z tej firmy, nie rozumiem tylko czemu jest taka nagonka konkurencji na ta firme. i zadziwia mnie ze oknoplast jest tak aktywny na forum pod roznymi nickami.niestety moj kolega tam pracuje i co nieco mi poopowiadal. zal mi tylko firm ktore musza robic nagonke aby zdobywac klienta. bede bronic tej firmy poniewaz ja jako klient detaliczny zostalam bardzo powanznie potraktowana. najgorsze jest to ze tutaj ludzie chca prawdziwych opini poniewaz dla nich jest to wybor tak samo jak i dla mnie nawet na 30lat
wiec zwracam sie z prosba zeby ludzie ktorzy zatrzymali sie na grach podstawowki bawili sie gdzies indziej. poniewaz ja jako zwykly smiertelnik mam ochote wymienic poglady z ludzmi normalnymi i uczciwymi.

katarzynac
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: katarzynac » czw gru 10, 2009 1:44 pm

szukam producenta dobrych okien, solidny i sprawdzony. Kogo możecie mi polecić?

robertcac
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: robertcac » czw gru 10, 2009 1:57 pm

Polecam BUDVAR Centrum. Mają swoje salony na terenie całego kraju, szybka sparwna obsługa. Teraz mają fajne ceny, dają niezłe rabaty. U mnie właśnie robili cały dom i jestem zadowolony. Co też ważne dają krótkie terminy realizacji!!

dante
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: dante » czw gru 10, 2009 6:08 pm

Żenujący poziom autoreklamy ... jaka firma taka reklama :lol:

niemczyk
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: niemczyk » czw gru 10, 2009 11:02 pm

dante pisze:Żenujący poziom autoreklamy ... jaka firma taka reklama :lol: