Zapraszamy do współpracy

Pagum
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Zapraszamy do współpracy

Post autor: Pagum » czw maja 29, 2008 11:17 am

Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Witam,
Poszukujemy odbiorców stolarki okiennej i drzwiowej oraz proponujemy nawiązanie współpracy z ludźmi ambitnymi którzy chcieli by zostać dystrybutorami produktów naszej firmy.
Jeżeli chodzi o stałych odbiorców to gwarantujemy ewentualne rabaty i zniżki, a odnośnie ludzi chcący się zająć dystrybucją i współpracą z nami, mogą liczyć na wynagrodzenie w procentach od wartości obrotu zleconego zamówienia.

Teraz krótko o naszej stolarce :

Kod: Zaznacz cały

Technologia produkcji oparta jest o połączenia kątowe, dzięki czemu produkty
te posiadają szereg cech przewyższających typowe okna drewniane.

Nasze okna i drzwi  produkowane są z zachowaniem rygorystycznych zasad normy międzynarodowej ISO 9002 oraz aprobaty ITB.
Zastosowane rozwiązania technologiczne, odpowiedni dobór wysokiej klasy okuć okiennych oraz szyb zespolonych sprawiają, że z pełną odpowiedzialnością możemy Państwu zaoferować nasze produkty.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo stolarkę okienną i drzwiową produkowaną na potrzeby budownictwa mieszkaniowego stosującego typowe rozmiary.
Produkujemy również okna zgodnie z cechami indywidualnego zamówienia.
Okna mogą zawierać szyby zespolone o obniżonym współczynniku przenikania cieplnego oraz akustycznego, antywłamaniowe, barwione, trójkomorowe.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany współpracą z nami, proszę w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji kierować mail'e na adres

pagum@pagum.com.pl

Zapraszamy również na nasze strony internetowe:
http://www.pagum.com.pl
http://www.pagum.go3.pl

Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

oknoAD

miroslaw

opd.

Post autor: miroslaw » pt maja 30, 2008 6:03 pm

Panie Bogdanie co tam sie dzieje u pana ze na forum pan mchodzi.Ja podaje od dawna pana firmę jak pytaja o drewno,czyzby mniejsze zainteresowanie bo wszystcy mowia ze sezon średni.

miroslaw

opd.

Post autor: miroslaw » pt maja 30, 2008 6:06 pm

Jeszcze jedno -cenniki prosiłem od pana od roku a tymczasem pisze pan na forum jak trzeba od razu do mnie oferty wysyłać.Na zachodzie (francja) pana reklamowałem u goscia co 18lat siedzi i remontuje ale popaprańcy kupuja siano,do mnie tylko po małe rolety walą jak juz nie maja gdzie kupić,to samo przeczuwałem z Holandią i Belgią,wyszukuja czegoś taniego i kontakt sie urywa .

Odpowiedz

Wróć do „Szukam odbiorcy - Kontrahenta”