dobroplast - gorzej nie można

Aman
Czytelnik
Czytelnik

dobroplast - gorzej nie można

Post autor: Aman » pt lis 26, 2010 9:10 am

Nie polecam nikomu!!!!!!!!!! okna miały być zrobione w 2tyg. Po półtora dostaje zapytanie o potwierdzenie zamówienia. Następnie gdy mam juz umówiony montaż okazuje się że musze go przełożyć o parę dni ponieważ komunikacja w tej firmie jest czymś dla mnie zupełnie nie pojętym... Nie dość że straciłam kupę czasu (wolne w pracy) nerwów i pieniędzy to wciąż nie mam tych cholernych okien a dobroplast umywa ręce od odpowiedzialności... Niestety wpłaciłam cała sumę na konto ponieważ pani która ze mną rozmawiałą na początku jakże mila i uprzejma poradziła mi że to znacznie przyśpieszy sprawę, na czym mi bardzo zależało. Także jeżeli ktoś zamierza wymieniać okna nie polecam usług tej jakże "profesjonalnej" firmy. @$%^^$@!!!!

oknoAD

fafik
Rozgadany
Rozgadany

Re: dobroplast - gorzej nie można

Post autor: fafik » pt lis 26, 2010 9:29 am

to kara za Twoje skąpstwo. Dam Ci radę - w związku z nie wywiązaniem sie firmy z terminu umowy zerwij umowę, odbierz zaliczkę i zmień firmę.
( Teraz to jest dopiero pstryczek w nos od losu)Jesli tego nie zrobisz to dopiero wtedy zrozumiesz swój błąd.
Myśl jak coś piszesz - Twoje informacje czyta przyjaciel , ale i wróg

AgnieszkaSz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: AgnieszkaSz » pt lis 26, 2010 1:33 pm

Podziwiam tych, którzy maja odwagę zamówić takie okna na montaż...wrr...nie miałabym odwagi...ze względu na to, że produkt, cenę i firmę znam od trzech lat. ...Produkt nadaje się tylko na eksport poza granice ue. Sama dłuższy okres czasu uwazałam, że oni produkują tylko pod klientelę np z Ukrainy, gdzie dla nich liczy się tylko cena i kurs dolara i czasem ilość komór ;)
Zgłębiając się w lekturę forum nie mogę się nadziwić. No dobra, jesli ktoś dopiero zaczyna przygodę z DP to może mieć im za złe różne rzeczy. Ale dla starych "wyjadaczy", którzy zamawiają, montują i potem tylko ciagle narzekają.
Mam pomysł - nie zamawiać, albo zamawiać i nie narzekać...
oj Panie i Panowie ....dajcie już spokój..
mam nadzieje, że nikogo nie uraziłam, ale musiałam dorzucić kilka słów...

Pliszka
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: Pliszka » pt lis 26, 2010 8:05 pm

Takie sytuacje niestety nadal będą miały miejsce.

Nie dalej jak wczoraj dostałem do wyceny okna Firmy "X" ponieważ to miało być coś "godnego uwagi".

Dzisiaj sie dowiaduję, że Firma "Y" dała 3.000 zł taniej i jako "lepsza" Firma zaproponowała Klientowi wzmocnienia do ram i skrzydeł. Ubawiłem się mocno.

Najsmutniejsze jest to, że wiem z poczty pantoflowej że tego potencjalnego Klienta stac kupic cos lepszego - ale on sam podkreslił, że te 3.000 zł różnicy jest czynnikiem Decydującym.

Cóż.... jest człowiekiem dorosłym i to nie ja tylko on będzie miał takie okna jakie sobie kupi.

AgnieszkaSz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: AgnieszkaSz » pt lis 26, 2010 11:27 pm

Pliszka pisze:
Cóż.... jest człowiekiem dorosłym i to nie ja tylko on będzie miał takie okna jakie sobie kupi.
Tylko,że w takim przypadku klientowi zostało 3000, a Tobie 0 :) i taka nasza dola handlowca :)

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » sob lis 27, 2010 1:57 pm

Aman co spowodowało, że zakupiłeś okna w dobroplaście i o ile była to tańsza oferta ?

oknoAD

AgnieszkaSz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: AgnieszkaSz » sob lis 27, 2010 8:40 pm

Coś mi się ostatnio przywidziało, ale chyba inny wielki producent ma tańsze okna niż DP, i wcale nie trzeba tak drastycznie odchudzać wszystkich elementów, żeby wyprodukować dobre okno..

pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: pchelek » ndz lis 28, 2010 6:14 pm

Dobryplast jest w rozsypce - znaczy wali sie powoli.
Kupowanie okien i platnosc za calosc to zbytnia niefrasobliwosc.
Ponadto warto sprawdzic czy tych oknach sa usztywnienia.

kropka.25
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kropka.25 » pn lis 29, 2010 7:56 pm

CCC cena czyni cuda - tyle w temacie.

nicość
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: nicość » wt gru 07, 2010 9:27 am

Tak, to prawda, co piszą poprzednicy, ta firma powoli będzie zmieniać lub, jak kto woli rozszerzać asortyment produkcyjny, tylko patrzeć jak na Lubelszczyźnie otworzy hale produkcyjna Al i okien dachowych z PVC, nastepyn krok to zmiana nazwy z dobro..coś na jakiś inny, i dalej będzie klepać wyrób okno podobny za 1,5 zł, ale jako inna firma w innym miejscu a w Zambrowie będzie tylko produkcja profili PVC.

ale jak pisał poprzednik tylko CCC

kuba8883
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: kuba8883 » wt gru 07, 2010 11:38 am

Może nareszcie zmienią na adekwatną do jakosci produkcji - Złyplast ?....by nie powiedziec bardziej dosadnie....

fafik
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: fafik » wt gru 07, 2010 1:46 pm

nie zawsze nazwa jest adekwatna do nazwy
jeśli tak przyjąc to firma ANALGAS (zajmuje się automatyką) to inaczej anal - gas ?
a czy ten kto ciągnie druta to Dru..ex.;) ?
Myśl jak coś piszesz - Twoje informacje czyta przyjaciel , ale i wróg

kuba8883
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: kuba8883 » śr gru 08, 2010 1:13 pm

Analgas...nie znam , choć nazwy współczuję . Drutex.....no przecież ciągną....drut :D :D :D

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”