Izoplast montaż to totalna porażka

iwona05
Czytelnik
Czytelnik

Izoplast montaż to totalna porażka

Post autor: iwona05 » sob gru 03, 2011 4:04 pm

Drodzy forumowicze jestem klientka firmy Izoplast i chciałabym was przestrzec nie bierzcie okien z ich montażem!!Okna miałam montowane we wrzesniu tego roku i to co zobaczyłam to totalna porażka to nie miało nic wspólnego ze sztuką montażu,okna trzymaja sie na samej piance kotwa to tylko atrapa,parapety nie podpianowane dużo by można tych błedow wymieniać.Nie polecam ich montażu.

oknoAD

elek
Czytelnik
Czytelnik

Re: Izoplast montaż to totalna porażka

Post autor: elek » sob gru 03, 2011 10:43 pm

ciekawa opinia, miałem korzystać z tej firmy, czy może ktoś się jeszcze o nich wypowie?

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » ndz gru 04, 2011 8:52 am

Droga klientko , spojrz raz jeszcze na swoją wycenę , potem na okna i jeszcze raz na wycenę :D zapomniałaś że miało być najtaniej :D
W walce o klienta coraz więcej firm niestety schodzi poniżej pewnego poziomu. Tanie okna i montaż za pół ceny ( albo gratis :D )
Wiosną tego roku klient zamówił u nas montaż drzwi wewnętrznych i naprawę rolet naokiennych , okazało się że w skrzynkach nie było styropianu , okna i rolety z w/w firmy , montaż ponoć autoryzowany :D z tym że inwestor nie chciał ich więcej widzieć na budowie.

semper_idem
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: semper_idem » czw kwie 05, 2012 11:53 pm

Nie narzekaj tak Iwona. Ja zamówiłem znacznie droższe okna od Ciebie na dodatek z montażem warstwowym, który też jest odpowiednio droższy. Efekt ten sam co u Ciebie. Żal mi du... ściska kiedy patrzę na swoje spartaczone w domu Schuco, a nienagannie zamontowany badziew w robocie. Takie czasy, nikomu już nie można ufać.

jacektorun
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: jacektorun » sob kwie 07, 2012 2:25 pm

Hm...A wszystko obija się o kasę...Co z tego,że klient kupi tanio okna,jak sprzedający, "rabat" odbija sobie na stawce montażu? Sprzeda 300 zł taniej klientowi,zabierze montażycie...Montażysta klientowi i tak w kółko macieju...Aby było taniej,bierze się ludzi do montażu z ulicy...Bez umowy,popijających przy robocie piwko,ale za to tanich(!) Eekt murowany...znaczy opieniony...

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » wt kwie 10, 2012 7:31 pm

Ciekawie i trafnie to określiłeś , cena zawsze z czegoś się bierze :D " co się nie zamontuje kierowniku " albo " nie takie rzeczy się montowało ", a w salonie :
" ależ proszę Pana , nasi montażysci to naprawdę fachowcy , zobaczy Pan " a po wycenie widać że nie mają bladego pojęcia co i z czym !

Pamiętam jak kiedyś przy kliencie wziołem do ręki telefon i zadzwoniłem do salonu firmowego pewnego znanego producenta okien drewnianych z pytaniem co obejmuje pozycja montaż w wycenie nr: .... , odpowiedź : " montaż będzie taki jak Pan sobie życzy , został policzony poprawnie , nasi montażysci będą wiedzieli jak to zrobić " , tyle że zależało na konsolach i foliach z cena była " na pianę " - na sztukę ! A klient patrzy i widzi tylko cenę !

oknoAD

JolkaJolka
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: JolkaJolka » pn kwie 23, 2012 9:18 am

Dajesz mało - mało się spodziewaj. Zasada widziana WSZĘDZIE.
Pozdr.

J.K.
W ramach ciekawostki, zainteresowanych zapraszam na stronkę: www.fundamenty-roboty-ziemne.pl

semper_idem
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: semper_idem » czw maja 10, 2012 10:56 pm

Ja nie byłem zainteresowany tanimi oknami, nie targowałem się o cenę montażu, a i tak otrzymałem... Tak naprawdę to prawda leży gdzieś po środku, cena też nie jest wyznacznikiem tego, że będzie dobrze.Jako dowód próbka tego co potrafią wyczyniać "profesjonaliści" i to znacznie lepszego producenta niż Izoplast (bez urazy) Próbka możliwości " Okno Schuco dużego producenta i montaż warstwowy za 500zł bez obróbek tynkarskich.Podziwiajcie.
Załączniki
DSCN0574.JPG
DSCN0597.JPG
DSCN0581.JPG
DSCN0392.JPG

wiroto
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: wiroto » czw wrz 20, 2012 10:28 pm

Całkowicie podpisuję się i potwierdzam opinię iwony05.
Zobaczymy co jaki efekt przyniesie kolejna już wizyta serwisu izoplastu.
Meritum sprawy jest jednak produkcja okien. Serwis nie musiałby interweniować gdyby w fabryce kontrolowali jakość tego co wytwarzają.

KINA
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: KINA » śr maja 07, 2014 9:49 am

jedno wielkie kłamstwo z tą promocją w Izoplaście !!W dwóch innych firmach mimo promocji Izoplastu ceny były niższe, a okna wydawały się ładniejsze i trwalsze. I jeszcze ta ich beznadziejna obsługa!!

krzysiek.i
Małomówny
Małomówny

Post autor: krzysiek.i » pt maja 09, 2014 7:52 am

KINA pisze:jedno wielkie kłamstwo z tą promocją w Izoplaście !!W dwóch innych firmach mimo promocji Izoplastu ceny były niższe, a okna wydawały się ładniejsze i trwalsze. I jeszcze ta ich beznadziejna obsługa!!
Oho, konkurencji sprzedaż spadła...
pozdrawiam

Shaman
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Shaman » wt paź 28, 2014 5:22 pm

Ja mam izoplasty i szczerze nie rozumiem hejtu powyżej. Tzn. rozumiem – czarny pr to popularne narzędzie dziś. Jak tak czytam, że ludzie kupują okna mało znanych marek, które chcą się wybić i pieją z zachwytu nad nimi a te wiodące, które dziwnym trafem utrzymują sięna rynku to sprawa jest całkiem jasna... Mnie nikt nie oszwabił, normalnie kupiłem okna, zamontowali mi je, 3 zimy za mną – gdyby coś miało nawalić to dawno by nawaliło. Także wkładam pewne wypowiedzi powyżej między bajki.

Carl
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Carl » pn kwie 27, 2015 7:50 pm

Trąbią ci co im szwagier montował za flaszkę. Oryginalny montaż, tzn. wykonywany przez ich ekipę to usługa z gwarancją więc ktoś po prostu chciał zaoszczędzić a teraz za karę flekuje firmę.

Awatar użytkownika
slaway
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: slaway » czw paź 22, 2015 7:07 pm

właśnie oglądając takie zdjęcia uświadamiam sobie, że za niektóre rzeczy lepiej dopłacić niż potem mieć takie niedociągnięcia :) ja niedawno wymieniałam okna dachowe i się nie zdecydowałam na wymianę przez firmę, głównie ze względu na to, że firma szwagra zajmuje się różnymi wykończeniami, polecił mi kupić różne pianki i izolacje ze strony: http://www.kumibex.pl i sam dokonał wymiany okien, wszystko jest teraz świetnie :) na Twoim miejscu nie wypuściłabym tych fachowców z domu dopóki nie zostanie to dobrze wykonane :)

Ramzes1
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: Ramzes1 » ndz paź 25, 2015 10:27 am

to bardzo niemiła sytuacja, że musiałeś się sądzić. Raczej firma powinna przyznać się do błędu, przyjąć reklamację, żeby załagodzić sprawę. Jakbyś szukał czegoś porządnego to najlepiej wybierać z polskich firm np. DMD z okolic Białegostoku, gwarancja na funkcjonowanie jest 5 lat, a 10 lat dają na niezmienność koloru ram okiennych no i z montażem i serwisowaniem

darekwicicki
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: darekwicicki » pn lis 09, 2015 11:48 pm

Mam okna extremo. Co do jakości okien i montażu nie mam zastrzeżeń. Faktycznie jest tak, że ludzie często aby zaoszczędzić, zamawiają okna bez montażu, bo przecież zamontować okno to żadna filozofia. A potem wypisują głupoty, że okna kiepskie – masakra.

Robertlodz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Robertlodz » czw kwie 13, 2017 1:49 am

Potwierdzam , montaz nieprofesjonalny , a jakby przyjzec sie blizej to zagrazajacy zyciu .

nowaczek85
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: nowaczek85 » śr sie 09, 2017 2:36 pm

Ja nie narzekam na montaż. Teraz niedawno miałem robiony w domu pod Koluszkami. Wszystko zamocowane, opianowane, podocinane itd. Okna Extremo Prestige właśnie. Namiar z polecenia od ziomka, który dwa domy postawił i u nich też zamawiał.

edwardstachh
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: edwardstachh » wt wrz 12, 2017 8:24 pm

Robertlodz pisze:
czw kwie 13, 2017 1:49 am
Potwierdzam , montaz nieprofesjonalny , a jakby przyjzec sie blizej to zagrazajacy zyciu .
U mnie odwrotnie. Wszystko zrobione w terminie i dokładnie. Okna przyjechały nawet bez najmniejsze ryski i po montażu takie same pozostały. Nie narzekałem też na kontakt z firmą. Teraz mają mi robić ocieplenie poddasza pianą również.

zimkus
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: zimkus » czw wrz 14, 2017 9:40 pm

Extremo Eforte – polecam te okna. Użytkuję od marca. Mieszkam w dość ruchliwym miejscu, więc dla mnie największym plusem jest po prostu tłumienie hałasu. I te okna to robią.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”