Program do kompletowania okuć obwodowych

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
m890
Czytelnik
Czytelnik

Program do kompletowania okuć obwodowych

Post autor: m890 » śr mar 28, 2018 10:32 am

Witam
Mam pewien problem. Szukam programiku do kompletowania okuć okiennych. Okna robię raz na rok i przeważnie kilka skrzydełek. Teraz mam do robienia ich około 30 i każde inne. Zawsze wysyłałem rysunek do lokalnego sklepu i przygotowywali mi komplet na okno. Przeważnie wszystko było ok. Czasem pomyliłem się ja, czasem sklep. Czasem czegoś mi zabrakło albo w ferworze walki założyłem coś gdzieś indziej i musiałem znowu na coś czekać. Używałem okuć ze Złotowa Romb bo były pod ręką. Od 2 tygodni nie mogę się od nich doprosić o program ( pierwszy handlowiec nie potrafi przesłać pliku exe pocztą elektroniczną, a drugi nie może znaleźć programu do drewna). Dzwoniłem do WH i z infolinii też mnie do handlowców odsyłają i mówią że to nie tak łatwo, i przypuszczam że będzie to tak wyglądać jak z Rombem.
Czy wszystkie firmy tak działają?
Może chcą jakąś gwarancje, że będę robił 1000szt miesięcznie i dopiero wtedy przyjadą się podlizywać?
Czy wszyscy producenci tak robią?
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam Tomek

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”