Prośba o pomoc w wyborze

MKr
Czytelnik
Czytelnik

Prośba o pomoc w wyborze

Post autor: MKr » czw mar 22, 2018 11:22 am

Witam szanownych Forumowiczów,

od dłuższego czasu noszę się z zamiarem wymiany stolarki okiennej w mieszkaniu. Zrobiłem już wstępne rozeznanie i zebrałem oferty ale muszę przyznać, że nie potrafię podjąć ostatecznej decyzji. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest konieczność zamontowania nawiewników (nawietrzaków) ponieważ na dzień dzisiejszy przy zamkniętych oknach powietrze dostaje się przez kuchenną kratkę wentylacyjną.
Po przeczytaniu wielu wątków (m.in z tego forum) poszerzyłem swoją wiedzę ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi czy inwestycja w choć trochę lepsze okna ma w tej sytuacji sens (być może jednoznaczna nie istnieje?)

Mieszkanie znajduje się w ocieplonym bloku z wielkiej płyty (5 piętro).

W miarę możliwości proszę o poradę który z zaproponowanych mi wariantów powinien stanowić najlepszy stosunek jakości do ceny. Na chwilę obecną chyba odrzucam Oknoplast który mimo 2 szybowego pakietu jest najdroższy w zestawieniu (dopłata do 3 szyb to 760zł).

Gdyby brakowało jakichś informacji to oczywiście je uzupełnię.

Ze względu na zbyt duże załączniki wrzucam przedstawione oferty na zewnętrzny serwer.
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”