Podwyżka cen okien - kiedy?

fabrykant
Czytelnik
Czytelnik

Podwyżka cen okien - kiedy?

Post autor: fabrykant » pn lip 10, 2017 2:21 pm

Witam. Ceny szkła w górę, ceny profili w górę, ceny stali w górę, koszty pracy w górę, wypłaty w górę - a kiedy podwyżki cen okien. Chyba już czas najwyższy.

oknoAD

Time
Rozgadany
Rozgadany

Re: Podwyżka cen okien - kiedy?

Post autor: Time » śr lip 12, 2017 2:31 pm

fabrykant pisze:
pn lip 10, 2017 2:21 pm
Witam. Ceny szkła w górę, ceny profili w górę, ceny stali w górę, koszty pracy w górę, wypłaty w górę - a kiedy podwyżki cen okien. Chyba już czas najwyższy.
Skwituję to tak - :lol: . Tam, gdzie brakuje ludzi, bo nie chcą robić za grosze to zatrudniają Ukraińców i potem wychodzą babole okienne.

Część dostawców już podniosła ceny okien. Z 4 naszych dostawców - 3 obniżyło rabaty, a jeden, który jest cwany bo ma program do wycen na swoim serwerze co chwile zmienia ceny komponentów tłumacząc się "no musimy na bieżąco korygować bo euro, bo sreuro...".
Tak więc ten kto nie podniósł cen zaraz podniesie. No chyba, ze Drutex
Poczekajmy jeszcze na podwyżkę paliwo to dopiero hossa okienna przyhamuje... dziękujemy pan jarek :lol:

mikus87
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: mikus87 » czw lip 13, 2017 11:25 am

może nie będzie tak źle ;) tak wiem idealista jestem

Robert1973
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: Robert1973 » sob lip 15, 2017 11:24 pm

Nie od dziś wiadomo, że nie potrafimy szanować swojej pracy. Nie potrafimy siebie szanować. Pracujemy coraz więcej, na tyle dużo, że nie mamy kiedy wydawać pieniędzy. :D

Wszyscy muszą dojrzeć do tego. Dziś rozmawiałem z sąsiadem, który mówił, że w transporcie też zaczyna się robić ciężko. Czy to wszystko runie? Niby zamożność ludzi wzrasta. Bezrobocie spada, a świat wychowuje kolejnych pracoholików. Takie życie.

natarczywy
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: natarczywy » pn lip 17, 2017 1:04 pm

taki chory wyścig szczurów, gdyby tak zrobić sobie rachunek sumienia i pozbyć się z życia zbędnych pierdół to się okaże, że możemy żyć z tego co mamy i to ponad stan, ale sami się tak napędziliśmy, że nie zostaje nic jak próbować trzymać tempo za pędzącym światem ;)

Granda
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Granda » czw paź 05, 2017 8:29 am

I jak, podrożały już okna?

oknoAD

Time
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: Time » pt paź 13, 2017 9:01 pm

Oczywiście, że podrożały. Wszyscy bez wyjątku u mnie podnieśli ceny, nie jakoś strasznie, ale dla klienta końcowego na pewno odczuwalne. No i materiały do montażu okien podrożały

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”