Drukarka etykiet

madziusia505
Czytelnik
Czytelnik

Drukarka etykiet

Post autor: madziusia505 » śr sie 19, 2015 7:40 pm

Witam,
Zastanawiam się nad drukarką etykiet na produkcję, żeby znaczyć ramy. Czy ktoś z Was jest w stanie mi coś doradzić??

oknoAD

marekwisniewski0
Czytelnik
Czytelnik

Re: Drukarka etykiet

Post autor: marekwisniewski0 » czw lis 05, 2015 1:52 pm

Żeby drukować plastikowe etykiety musiałabyś kupić specjalistyczną i drogą drukarkę. Myślę że lepiej znaleźć do tego celu jakąś drukarnię, wyniesie cię to dużo taniej i wszystko będzie profesjonale. Etykiety wykonane z plastiku są dużo trwalsze niż te papierowe i nie wyginają się tak łatwo.

zimkus
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: zimkus » czw lis 05, 2015 11:11 pm

ale w czym konkretnie mamy doradzić?

bolelolek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: bolelolek » czw lis 12, 2015 10:58 am

Ale chodzi Ci o karty plastikowe czy etykiety ? Nie zawsze trzeba kupować krowy, aby napić się mleka.

kroxo
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kroxo » śr paź 19, 2016 12:04 pm

tak, nie trzeba kupować krowy, żeby napić się mleka, niemniej jednak, czasem warto (lub nawet trzeba) zainwestować w sprzęt. Warto sprawdzić ofertę Promarku http://www.promarkserwis.net.pl/znakowa ... motransfer z tego, co wiem, zajmują się sprzedażą urządzeń etykietujących i drukarek np termotransferowych, które wprowadzają dane zmienne bezpośrednio na opakowania.

tel
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tel » śr gru 28, 2016 9:38 am

Nie wiem czy jest sens kupować taką drukarkę.Nie lepiej jest cos takiego zlecić w drukarni internetowej? Ceny wydrukow w takich drukarniach są o wiele niższe, przy wiekszych zamówieniach jest to naprawdę niewielka cena.

Poza tym jest to znacznie dla nas wygodniejsze. Zlecamy druk etykiet i potem czekamy na realizację zlecenia Nie musimy tego robić samodzielnie.

oknoAD

pietrek135
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: pietrek135 » czw sty 05, 2017 9:24 am

Za droga przyjemność według mnie. Poszukaj w ofertach drukarni. Na pewno jakaś w Twojej okolicy będzie wykonywała takie etykiety. Pchanie się w takie koszty kupując specjalistyczną drukarkę nie ma większego sensu, bo się to nie zwróci

Allison
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Allison » czw kwie 13, 2017 10:28 am

dzisiaj takich usług jest na potęgę i raczej nie ma problemu ze znalezieniem właściwego miejsca.

dankow
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: dankow » czw maja 25, 2017 7:54 am

Zgadzam się z kolegom wyżej. Jest tego naprawdę bardzo dużo. Chociażby na allegro czy innych portalach aukcyjnych. Poza tym można skorzystać z gotowych usług - a więc wysyłasz wzór, a kilka dni później otrzymujesz wydrukowane etykiety.
Istnieje w końcu możliwość samodzielnego druku etykiet, wystarczy zainwestować w jakąś drukarkę typu https://biurwa.pl/urzadzenia-biurowe-dr ... 447_1.html
Pytanie tylko jaki to ma być konkretnie format.
Obecnie nie powinno być z tym najmniejszego problemu.

MarcinPL
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: MarcinPL » pn lip 03, 2017 9:54 am

Również potrzebowałem małej i trwałej drukarki do etykiet i świetnie doradzili mi specjaliści z Labelpeak. Przy tanich zamiennikach, koszty utrzymania tego sprzętu nie są wygórowane.

jerzyks
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: jerzyks » śr lip 05, 2017 8:27 am

A jeżeli chodzi o zakup taśmy klejącej z nadrukiem... gdzie szukać tego typu artykułów? Na taśmie znajdowałoby się logo firmy i dane kontaktowe.

emts
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: emts » czw lip 06, 2017 6:49 am

Najlepiej wysłać wzór loga w jakimś powszechnie akceptowalnym pliku np png itd do producenta i on jest w stanie wyprodukować w zasadzie dowolną ilość, w zależności od potrzeb.
Takie taśmy znajdziesz między innymi w Alpako, tutaj łap odnośnik: http://www.alpako.pl/tasmy-z-nadrukiem.php

Mariusz75
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Mariusz75 » wt wrz 19, 2017 8:08 am

Podobnie jak Marcin zdecydowałem się na sprzęt od Labelpeak. Jestem zadowolony, gdyż przy zamiennikach tej marki można znacznie ograniczyć koszty.

Granda
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Granda » pn wrz 25, 2017 6:59 pm

Ile kosztuje taka specjalistyczna drukarka?

MarcinPL
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: MarcinPL » pn paź 09, 2017 8:21 am

Zazwyczaj kilkaset złotych, jednak ja kupiłem całkiem fajny sprzęt za około 200zł. Polecam sklep Labelpeak.pl mają szeroki asortyment i tanie zamienniki.

almeras22
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: almeras22 » sob paź 21, 2017 9:24 am

Nie ma co przepłacać. Do 300-400zł już coś kupisz.

MarcinPL
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: MarcinPL » pn lis 06, 2017 1:12 pm

Oprócz taniej drukarki, warto także mieć na uwadze cenę materiałów eksploatacyjnych. Ja wszystko kupuje na labelpeak.pl i jestem zadowolony

gregory77
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: gregory77 » pn gru 04, 2017 8:51 am

Prawda jest taka, że czyste etykiety do zadruku i tak będziesz musiał zamówić w jakiejś drukarni (w sklepach nie dostaniesz takich konfekcjonowanych na roli, które się nadają do drukarek). Pytanie, czy musisz mieć aż taką kontrolę nad nanoszeniem własnych danych, że chcesz inwestować w drukarkę i robić to samodzielnie? Ja bym się najpierw zorientował, czy to jest opłacalne - policz koszt zakupu drukarki, eksploatacje, zakup materiałów (taśmy) i czystych etykiet i zobacz, po jakim czasie ten zakup Ci się zwróci.. możesz już wtedy tych etykiet nie potrzebować :) Także bezpieczniej jest zwrócić się do zaufanych firm, np tutaj

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”