BUDVAR ZACZYNA WSPÓŁPRACĘ Z DECCO

Awatar użytkownika
POGROMCA OSZUSTÓW
Profesjonalista
Profesjonalista

BUDVAR ZACZYNA WSPÓŁPRACĘ Z DECCO

Post autor: POGROMCA OSZUSTÓW » sob sty 24, 2009 9:27 pm

Dotyczy firmy BUDVAR
Cytuję: "Decco w formie profilu Modern (6 komorowy) jest dodatkową ofertą handlową. Wiodącym profilem jest nadal Trocal. Decco wprowadzono bo czasami jest firmie potrzebny, jako opcja na dla większych odbiorców oraz występuje jako profil w dwóch kolorach, gdzie tylko jedna ścianka jest barwiona w masie. Osobiście nie sądzę aby zrobił jakąś oszałamiającą karierę w sprzedaży detalicznej Budvaru. Pewnie będzie to mniej jak 10% ogólnej sprzedaży.

Ale opcja jest." - cytat z tematu: BUDVAR Z OŁOWIEM CO WY NA TO? - napisany przez Invictus

Czy to prawda, że BUDVAR robi okna min. na Decco ? "Decco w formie profilu Modern (6 komorowy) jest dodatkową ofertą handlową" - czy to prawda? Na stronie internetowej BUDVARU nie ma wzmianki na ten temat? Tzw. tańsza alternatywa z pod lady czy co?
O co kaman?
ZNAJĄCY TEMATY Z BRANŻY OKIENNEJ

oknoAD

witelo
Czytelnik
Czytelnik

Re: BUDVAR ZACZYNA WSPÓŁPRACĘ Z DECCO

Post autor: witelo » ndz sty 25, 2009 10:23 am

Lepiej niech się zastanowią głęboko - sytuacja nie jest dobra ze względu na dostawy . Planowana jest produkcja profila w Polsce ,ale na razie to kulawo idzie . A chinole zakręcili kurek - nima kasy - nima profila ,a zapowiedzi o dostawach bez problemu to zwykła machlojka .ot robota

SASIK1
Małomówny
Małomówny

Post autor: SASIK1 » pn sty 26, 2009 4:15 pm

Widzę, że temat wraca , ... jak nie ma klienta na kiepski bezołowiowy produkt, to należy szukać innego, który nie będzie się z nim kojarzył ...... może poskutkuje? :D :D :D

Awatar użytkownika
perfektaokna
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: perfektaokna » pn sty 26, 2009 4:32 pm

ci
Ostatnio zmieniony czw lut 19, 2009 4:17 pm przez perfektaokna, łącznie zmieniany 1 raz.
Najszybszą metodą podwojenia pieniędzy jest złożenie ich na pół i umieszczenie w tylnej kieszeni spodni. :)

czyżyk 303
Małomówny
Małomówny

Post autor: czyżyk 303 » pn sty 26, 2009 6:54 pm

Invictus pisze:
SASIK1 pisze: ... jak nie ma klienta na kiepski bezołowiowy produkt...
SASIK1 - Uważasz, że Budvarówki są kiepskie. Po czym wnosisz, wg mnie są dużo powyżej średniej krajowej plastikowej.
Proszę cię na wszystkie świętości nie zaniżaj nam tak strasznie średniej krajowej!!!
W minionym roku dwóch pracowników BUDVARU kupiło u mnie okna, mimo iz jak sądzę mogli liczyć na spore zniżki u swojego pracodawcy.
Jak myślisz dlaczego?

pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: pchelek » pn sty 26, 2009 7:19 pm

kielbasa z DECCO wyrabiana w Budvarze - chyba bedzie bezmiesna.

oknoAD

SASIK1
Małomówny
Małomówny

Post autor: SASIK1 » pn sty 26, 2009 10:22 pm

ŚREDNIA KRAJOWA PLASTIKOWA ..... noo, ciekawe określenie , a co do ,,produktu wiodącego,, to Wierz mi ..... znam ,,od dziecka,, .
Co do efektów ? , poczekajmy na dane sprzedaży za 2008 rok, jako dane spółki giełdowej powinny być jawne, wtedy okaże się czy mam rację, czy nie.

SASIK1
Małomówny
Małomówny

Post autor: SASIK1 » wt sty 27, 2009 4:33 pm

Oj nie wszystkim z branży spadła sprzedaż w 2008 roku (Drutex, Dobroplast, Okna Rąbień ...), ale pozostańmy przy swoich zdanich : Invictus twierdzi że okna z Trocala są świetne, ja że kiepskie, bo Budvar otrzymał kiepski profil ,odchudzony, niedopracowany i to dzięki problemom z reklamacjami ma od roku kiepskie wyniki sprzedaży.
Do tego moge pochwalić marketingowców Budvara za zrobienie reklamy Profine i oczywiscie za znalezienie środka na zwiekszenie sprzedaży - Decco?
Problem jest jednak taki że przez lata buduje się dobry wizerunek firmy , a bardzo szybko można go stracić ..... i czy Decco może być lekarstwem?
Może ktoś jeszcze chce się wypowiedzieć w tym temacie ? :D

dragard1951
Małomówny
Małomówny

Post autor: dragard1951 » pn lut 02, 2009 12:52 pm

[quote][/quote]Budvar robi od lat na Trocalu i to jest produkt wiodący.

Nie tak znowu wiele tych lat. Jeszcze bodaj w 2006 mieli THYSSENA. MT zdaje się podążać tymi smymi wydeptanymi ścieżkami - najpierw THYSSEN 5-cio komorowy, potem ten sam ale już "6-ciokomorowy" ( po dodaniu jednej ścianki w skrzydle), teraz to samo z TROCALEM. Za chwilę pewnie TROCAL będzie be i zastąpi go chinol. Nawiasem - AT na TROCAL
ważna do końca 2008r nie przewiduje zgrzewania słupka stałego. Czyżby wszystkie okna produkowane przez Budvar w tym czasie były "nielegalne".

przemos
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: przemos » śr lut 04, 2009 10:00 am

Tak nawiasem mówiąc,czy ktoś widział AT na wgrzewany słupek?Pierwsze okna wykonane w ten sposób przez B.pojawiły się w listopadzie 2002 r.Był to oczywiście Thyssen.Przy niskich temperaturach okazało się,że w miejscu zgrzewu rama pęka w czasie transportu.Były to ostatnie okna z B.jakie montowałem.
Poza tym w miejscu zgrzewu przecięto zbrojenie na odcinku kilkunastu cm,co było dla mnie szokiem(okna o zwiększonej sztywności?).Co do oceny produkt dobrej jakości-Thyssena AD na centro 101prod.Budvar mam w domu od 10 lat.Oczywiście ocena dotyczy okien sprzed "modernizacji".

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”