Prawnik od sporów budowlanych

globik
Czytelnik
Czytelnik
Kontakt:

Prawnik od sporów budowlanych

Post autor: globik »

Witaicje,
poszukuję dobrej kancelarii prawnej, która specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów budowlanych. Moja sytuacja jest dość prosta - firma, którą wynająłem, podczas prac budowlanych dokonała szkód na terenie budowy. Wynagrodzenie zostało wypłacone, jednak nieścisłości zostały wykryte dopiero po czasie. Co mogę w takiej sytuacji zrobić? Chciałem poradzić się prawnika, ale zależy mi na znalezieniu kancelarii, która świadczy swoje usługi na terenie całej Polski. Znalazłem Kancelarię Prawniczą Rafała Kufiety, ale nigdy nie korzystałem z ich usług. Czy ktoś z Was może mi polecić konkretnych specjalistów, którzy mogliby zająć się moją sprawą?
Pozdrawiam

oknoAD

TMGStolarka
Czytelnik
Czytelnik

Re: Prawnik od sporów budowlanych

Post autor: TMGStolarka »

Witam, mogę polecić Kancelarię Prawną Zielonka - Steckert - Wspólnicy z Wrocławia. Mają doświadczenie w sprawach związanych z branżą budowlaną w tym w sporach pomiędzy kontrahentami. Bezpośredni telefon do jednego z prawników 601 635 806
djastrzab
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: djastrzab »

Kancelaria CCLaw z Warszawy specjalizuje się w prawie budowlanym, 3 specjalistów od nich zajmowało się moją sprawą i z sukcesem spór został rozwiązany, prowadzącym był mecenas Cieślikowski. Warto zadzwonić do kancelarii i nawet przez telefon przedstawić sytuacje, to po którtkim wywiadze stwierdzą jakie są szanse. Polecam.
Morsonek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Morsonek »

Dzień dobry, mogę polecić Ci poradnię prawną online - https://porady-prawne.info.pl/, specjalizują się w wielu dziedzinach prawnych. Wszystko możesz załatwić z poradnią w formie online. Skontaktowałem się z nimi przez telefon po czym otrzymałem profesjonalną odpowiedź. Polecam, bo współpracuję z nimi już jakiś czas i nie zawiodłem się na ich usługach, pozdrawiam.
golaslowski
Czytelnik
Czytelnik
Kontakt:

Post autor: golaslowski »

Witam, przed wyborem kancelarii prawniczej zapoznaj się z oferta na stronie internetowej, zobacz w jakich branżach się specjalizuje. Warto również poczytać opinie, w końcu liczy się również profesjonalne podejście do klienta. :) Ja korzystałem z usług tej kancelarii prawniczej https://jdp-law.pl/o-kancelarii/.
wodo123
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: wodo123 »

W Częstochowie dla przykładu takie sprawy rozwiązuje adwokat Bartłomiej Wodo.

oknoAD

ODPOWIEDZ